אודותנו

מספר הגולשים בישראל גדל ל-4.8 מליון המהווים 83% ממשקי הבית בישראל, גם היקפי מכירות של עסקים ישראליים באמצעות פרסום באינטרנט גדל ונראה כי הקדמה בתחום ה פרסום באינטרנט הגיעה גם לישראל.

משרדים רבים יצאו בהצהרות כי יעבירו תקציבים נוספים וניתן לראות יותר ויותר קמפיינים באתרים, בדואר אלקטרוני ובמדיות און ליין נוספות.

פרסם את עסקך ברשת שפר את הופעותיך במספר מנועי חיפוש במקביל פנה ללקוחות חדשים ברחבי העולם, שמר מועדון לקוחות נאמן ושמור עמו על קשר באמצעות דואר אלקטרוני.

אנו מציעים מגוון שירותים רחב החל מקידום במנועי חיפוש ועד רשתות חברתיות, שיווק באינטרנט פרסום ואיתור רשימות תפוצה של כתובות דואר אלקטרוני ע"פ חתכים שונים לאיתור לקוחות פוטנציאליים.

אנו מספקים ללא עלות שירותי תכנון מדיה וייעוץ בנושאי פרסום ממוקד ופרסום המוני באינטרנט. גם שירותי קניית מדיה אינם מחוייבים בעמלה מצד הלקוח וניתן לשלם אך ורק על בסיס תוצאות.

שיווק וקידום העסק שלך קרוב יותר מתמיד. זה הזמן להעלות את העסק במדרגה אחת למעלה. בעזרתנו אתה יכול להצליח.

אנו עובדים במודלים מבוססי תוצאות – לידים, הקלקות, ברשתות חברתיות, מנועי חיפוש, בתחום הקריאייטיב והאינטראקטיב, ניהול תקציבי פרסום באינטרנט ורכישת שטחי פרסום באינטרנט איכותיים במיוחד (פרמיום) באתרים כגון: הארץ, דה מארקר, גלובס, נענע10, תפוז ועוד.

כמו כן, ניתן ליישם טכנולוגיית שיווק מחדש בה ניתן לזהות גולש שעבר מאתר מסויים בתחום הספורט למשל לאתר אחר ולהציג לו פרסומות בתחום זה (גם אם האתר אליו עבר לא קשור לתחום זה).

כל זאת לפי מודלים מוגדרים מראש, מערכת סטטיסטיקה וניהול לידים און ליין ובזמן אמת. הגעת למקום הנכון!

אנחנו מנתחים תוצאות, ממליצים, משפרים ודואגים לקמפיין אפקטיבי ואופטימאלי שייתן לך את התוצאות הטובות ביותר במחיר הנמוך ביותר.

קידום אתרים מקצועי קידום אתרים מקצועי